Суд задовольнив заяву адміністрації та зупинив рішення міськвиконкому про послаблення карантину (документ)

Дата: 08.05.2020 10:36

Черкаський окружний адміністративний суд розглянув та задовольнив заяву про забезпечення позову Черкаської обласної державної адміністрації з приводу скасування рішення Черкаського міськвиконкому про послаблення карантину.

Тож рішення Черкаського міськвиконкому від 30 квітня 2020 року про послаблення карантинних заходів зупинене.

Деталі в документі.

Читайте також: Регіональна комісія з ТЕБ та НС рекомендувала скасувати рішення Черкаського МВК щодо послаблення карантинних обмежень

Деталі в документі.