Пряма мова Романа Боднара: про незаконний вилов риби, епідситуацію на Черкащині та виплати медичним працівникам

Дата: 20.05.2020 08:35

Питання незаконного вилову риби порушувалося неодноразово і правоохоронцями, і самими рибалками. До Черкаської ОДА надходили низка звернень та скарг з цього приводу. Днями правоохоронцями Черкащини була проведена важлива безпрецедентна операція. Під час якої викрили організовану групу, яка займалася незаконним виловом риби на Дніпрі, – по суті браконьєрством. Детальніше розповідаю у відео. Хочу публічно подякувати керівництву і Головного управління Нацполіції, і керівництву прокуратури Черкаської області за принципову позицію! Інформую також про епідситуацію на Черкащині: Лабораторно підтверджені 376 випадків коронавірусом. +4 за добу: 3 – м.Черкаси 1 – Звенигородський р-н Обласний лабораторний центр провів 10 907 ПЛР-тестувань, за добу – 190. Проводиться лікування 82 осіб з лабораторно підтвердженими випадками COVID-19, а саме: на стаціонарному лікуванні – 20 осіб, з них: 9 – Черкаська інфекційна МЛ, 2 – Уманська МЛ, 8 – обласна лікарня 1 – в Черкаському міському пологовому будинку „Центр матері та дитини“ На амбулаторному лікуванні – 62 особи. Одужали – 278 осіб (за даними закладів охорони здоров’я) Медики черкаської області, які працювали із ковідними пацієнтами, отримали надбавки. Це 311 медичних працівників трьох установ області: -Черкаська міська інфекційна лікарня; – Уманська міська лікарня; – Центр екстреної медичної допомоги. Загалом на доплату спрямували 4,4 млн грн.