Черкаські лікарні отримали допомогу від благодійників

Дата: 27.05.2020 08:13

Нову побутову техніку передали закладам охорони здоров’я Черкащини, які першими госпіталізували хворих на COVID-19. Це – КНП „Черкаська міська інфекційна лікарня“, КНП „Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради“, для КНП „Уманська міська лікарня“ Уманської міської ради. Кожен заклад отримав холодильник, пральну машину, мiкрохвильову пiч, ноутбук та 3 електрочайники.

Благодійну допомогу вручила голова Уманської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста Валентина Чорна та голова Черкаської обласної організації Товариства Червоного Хреста Іван Гретченко.За словами благодійників, мета їхньої праці – покращати умови медичного персоналу, який обстежує, забезпечує лікування та догляд пацієнтів з коронавірусною  інфекцією. До цього регіонального проекту Червоного Хреста долучилася й мережа «Eldorado.ua».

Загалом під час карантинних заходів від Черкаської обласної організації Товариства Червоного Хреста для КНП „Черкаська міська інфекційна лікарня“, передано 100 простирадл і рушників, 50 ковдр, 70 респіраторів, 2 тонометри, 2 електрообігрівачі, інвалідний візок, миючі засоби.