Залучатимемо інвестиції, але тільки після завершення розслідування в НАБУ, – Роман Боднар про аеропорт (відео)

Дата: 28.05.2020 08:25

Черкаська обласна адміністрація ініціювала звернення до профільних міністерств та державних агенцій щодо залучення додаткового фінансування на відновлення аеропорту.

Зокрема, Агенції з питань підтримки державно-приватного партнерства при Мінекономіки.

У співпраці планують розробити техніко-економічного обґрунтування, стратегію подальшого розвитку аеропорту.

Про це голова Черкаскьої ОДА Роман Боднар розповів у традиційному відеоінформуванні.

“Часто ставлять питання щодо аеропорту, і це зрозуміло. Позавчора мав розмову із Артемом Ситником, наразі кримінальне провадження розглядається в НАБУ, є підозра у розтраті коштів в особливо великих розмірах. Проводиться експертиза. В НАБУ обіцяють пришвидшити процес розслідування, а до того часу ми не можемо дофінансовувати проект, на жаль. Але ми не зупиняємося”, – говорить Роман Боднар. Основною функцією Агенції ДПП, до якої звернулася ОДА, є здійснення заходів для реалізації в Україні якісних та інвестиційно-привабливих проектів. “Далі будемо рухатися в напрямку залучення інвестицій. Але тільки після завершення розслідування в НАБУ. Наразі є зацікавленість у приватних інвесторів, але карантинні заходи внесли негативні корективи в реалізацію цих планів. Продовжуємо онлайн-діалог щодо залучення зовнішніх інвесторів”, – додає голова Черкаської ОДА.