Розпочинається програма лідерства для жінок-політиків на місцевому та регіональному рівні

Дата: 05.06.2020 08:29

Шведський міжнародний центр місцевої демократії (ICLD) організовує програму лідерства для жінок-політиків на місцевому та регіональному рівні. Програма фінансується Шведським агентством з питань міжнародної співпраці та розвитку (Sida) у партнерстві зі Шведською асоціацією місцевих органів влади та регіонів (SALAR).

Програма пропонує:

• Поглиблені тренінги з комунікації, стратегічного планування та лідерства.
  • Програма менторства від шведських жінок-політиків, включаючи індивідуальний дводенний навчальний візит до шведського муніципалітету чи регіону.
  • Міжнародний обмін досвідом.
  • Можливість для вашого муніципалітету отримати допомогу у досягненні Цілей сталого розвитку.

Хто може подати заявку на участь: жінки-політики, які зараз перебувають на виборних посадах в органах місцевого / регіонального самоврядування.

Звертаємо увагу, що для участі у програмі потрібно розуміти та комунікувати англійською.

Більше інформації за посиланням.

Подати заявку можна до 24 серпня 2020 року за посиланням.

За інформацією сайту Децентралізація