Роман Боднар представив голів Христинівської і Монастирищенської РДА (фото)

Дата: 05.06.2020 08:36

Голова Черкаської ОДА Роман Боднар представив новопризначених керівників  Христинівської і Монастирищенської райдержадміністрацій.

У Христинівському районі Роман Боднар представив голову РДА Володимира Валюка, зустрівся із активом району, депутатами райради.

Роман Боднар озвучив першочергові та стратегічні завдання для очільника району. Найперше – це створення сприятливого інвестиційного клімату, формування довіри до влади із боку бізнесу, комунікація із районною радою, громадою. Серед нагальних – підготовка проектів на фінансування з Державного фонду регіонального розвитку та проектно-кошторисної документації для ремоту доріг. Це дозволить не затягувати із початком “Великого будівництва” в 2021-му році.

Найактуальніші питання, з якими зверталася громадськість Христинівського району, стосувалися ремонту доріг, реорганізації локомотивного депо станції Христинівка, забезпечення  центральної районної лікарні транспортом, завершення будівництва підвідного газопроводу сіл Ботвинівка та Гребля та ін.

Цього ж дня голова ОДА відвідав і Монастирищину. Тут головою РДА Президент призначив Ігоря Миклащука. На представлення зібралися районні депутати та активісти.

– Ми сьогодні живемо у час реформ, коли від ініціативності та відповідальності кожного з нас багато залежить. Тому першочерговим завданням своєї роботи бачу формування команди людей, професіоналів, які мають знання в реалізації завдань розвитку району і покращення життя людей. Верховенство права, інформаційна відкритість вільний доступ громадян до прийняття рішень органами державної влади та місцевого самоврядування має бути не просто прописною істиною, а нашим щоденним орієнтиром. Тому прийом громадян, їхні проблеми, особливо питання учасників бойових дій, медиків, волонтерів будуть пріоритетними і вирішуватимуться у найкоротші терміни, – наголосив у виступі Ігор Миклащук

Пріоритетними напрямами своєї роботи поставив:
– забезпечення якісної адміністративно-територіальної реформи у районі для переходу до сучаснішого і ефективнішого устрою у форматі Монастирищенської об’єднаної територіальної громади;
– надання якісних освітніх, медичних, соціальних та адміністративних послуг для населення;
– співпраця із бізнесом у напрямі залучення інвестицій, створення нових робочих місць.

Проблемні питання, які порушули під час зустрічей в обох районах, – це ремонт доріг.

– Кожного разу окремо зупиняюся на питанні ремонту доріг категорії «Т» – дороги територіального значення. Це дуже важливі автошляхи, які з’єднують між собою райони. Кабмін наразі напрацьовує механізм щодо передачі їх на баланс адміністрацій та залучення під державні гарантії дешевих кредитних ресурсів, – зауважив Роман Боднар.