Дорожні ремонти: На Смілянщині продовжується ремонт місцевих доріг

Дата: 22.06.2020 08:35

На Смілянщині продовжується ремонт доріг загального користування місцевого значення. Зокрема на дорогах О 241308 /Н-16/ – Ташлик – Буда – Макіївка, де влаштовано 3000 м2 вирівнюючого шару картами, 1311 м2 струменевим методом, та О 240105 Городище – Буда – Орловецька – /Н-01/ влаштовано 1200 м2 вирівнючого шару, 1829 м2 ліквідовано ямковості.

ДП «Служба місцевих автомобільних доріг в Черкаській області» уклала договори з переможцем тендерних закупівель ПП «Дорстрой» на поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 241301 Сміла − Сунки – Плескачівка (окремими ділянками), О 241305 Ковалиха − Попівка − Червоне (окремими ділянками).

З ПП «Інвестиційно-будівельна компанія «Апостол» укладено договір на поточний середній ремонт мосту через струмок на дорозі Сміла − Сунки – Плескачівка. Відповідно до календарного графіку надання послуг будівельно-монтажні роботи планується розпочати в липні 2020 року.