Продовжується прийом заявок на V Всеукраїнський конкурс “Неймовірні села України 2020”

Дата: 30.07.2020 09:54

З метою сприяння розвитку сільських територій та регіональної економіки, підвищення привабливості життя у селі, онлайн-видання AgroPortal.ua у партнерстві з Посольством Королівства Нідерландів в Україні оголошує про старт прийому заявок на V Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України 2020».

Конкурс проводитиметься з 13 липня по 15 грудня 2020 року. Заявки на участь можна подавати  до 31 серпня. Призовий фонд складає 100 тис. грн.

Формат конкурсу передбачає відбір найкращого бізнес-плану розвитку сільських територій, розробленого громадою для свого населеного пункту, реалізація якого сприятиме вирішенню проблем охорони навколишнього середовища, управління відходами, відновлювальної енергетики, зеленого туризму, реконструкції історико-культурної спадщини.