Дорожні ремонти: На Уманщині відновлюють 2,2 км місцевого автошляху

Дата: 04.08.2020 08:29

В Уманському районі триває поточний середній ремонт дороги місцевого значення 0241520 Ропотуха – Шарин – Ятранівка. Днями проінспектували хід робітна ділянці автодороги від М-05 до села Ропотуха голова райдержадміністрації Світлана Волошенюк, інформує Уманська РДА.

Загальна протяжність ділянки, яку відновлять, сягає 2,2 км. На це спрямують 6.5 млн грн. Роботи плануєть завершити протягом серпня. Переможцем тендеру на ремонт цієї ділянки автодороги є ТОВ «Комфорт Буд Сервіс», однак фактично ремонтні роботи проводить субпідрядна організація приватне акціонерне товариство Уманський «Агрошляхбуд».

Наступним етапом робіт буде нанесення розмітки та встановлення дорожніх знаків. Таким чином в Уманському районі реалізується програма «Велике будівництво», ініційована президентом України Володимиром Зеленським.