Вихованці Бузівської школи мистецтв перемогли на Міжнародному конкурсі

Дата: 18.08.2020 09:02

Учні Бузівської школи мистецтв “Гармонія” та її квартет баритонів стали переможцями Міжнародного дистанційного конкурсу “Квітуча Україна”. Медалі та пам’ятні дипломами отримали Ян Рижканич (за I місце), Владислав Музика (II місце), квартет баритонів (I місце), інформують в управлінні культури та охорони культурної спадщини ОДА.

Викладач юних митців Дмитро Мулик розповідає, що школа зробила записи своїх талановитих дітей, що виконували музичну класику – і відправила їх на конкурс.

– Наші вихованці не вперше показують такий високий рівень підготовки – наші випускники працюють у кращих професійних колективах України і за кордоном – це Оркестр Президента України, Національна опера України, Міжнародний філармонічний симфонічний оркестр міста Гуйян (КНР), – говорить Дмитро Мулик.