Про скликання позачергової сесії сільської ради за № 23

Скликати позачергове засідання №23 сесії дотримуючись карантинних норм та рекомендацій протоколів ТЕБ щодо проведень засідань де перебуває більше 10 осіб.

22 червня 2020 року о 09:00 год в приміщенні Лебедівської сільської ради

На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2019 року № 849, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути», Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка наразі доступна в мережі Інтернет за посиланням: osvita.diia.gov.ua. На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом – освітні серіали. Наразі, на платформі доступний новий онлайн-курс «Кіберняні» (https://osvita.diia.gov.ua/courses/cybernanny). З цього курсу ви дізнаєтеся, як мінімізувати ризики втрати вашої приватної, чутливої інформації. Як попередити кібератаку або кібершахрайство та як швидко відновитися після них, у випадку якщо вони все ж таки сталися. Участь у серіалі взяли експерти, для яких кібербезпека - це не тільки робота, а спосіб життя.

Про скликання позачергової сесії сільської ради за № 22

Скликати позачергове засідання №22 сесії дотримуючись карантинних норм та рекомендацій протоколів ТЕБ щодо проведень засідань де перебуває більше 10 осіб.

20 травня 2020 року о 14 год в приміщенні Лебедівської сільської ради

Про скликання позачергової сесії сільської ради за № 21

З метою запобігання фінансових втрат бюджету в зв’язку з відкриттям ВП 61868546   для забезпечення виконання рішення суду та розгляд земельних заяв, що були подані до сесії сільської ради громадянами. Скликати позачергове засідання №21 сесії дотримуючись карантинних норм та рекомендацій протоколів ТЕБ щодо проведень засідань де перебуває більше 10 осіб.

06 травня 2020 року о 8 год в приміщенні Лебедівської сільської ради